Vilniaus miesto darželio-mokyklos „Svaja“ darbuotojų sąrašas
 
Eil. Nr.
Vardas , pavardė
Pareigos
1
Viktorija Čižauskienė
Direktorė
2
Tatjana Stankevič
Direktorės pavad. ugdymui
3
Ina Terez
Direktorės pavad. ugdymui
4
Lidija Karaliūnienė
Direktorės pavad. ūkio reikalams
5
Irina Stoliarenko
Pradinių klasių mokytoja
6
Jolanta Paškevič
Pradinių klasių mokytoja
7
Zalina Chucistova
Pradinių klasių mokytoja
8
Galina Misiūnienė
Pradinių klasių mokytoja
9
Olga Jevtuchova
Pradinių klasių mokytoja
10
Ala Marenkova
Pradinių klasių mokytoja
11
Nataliya Petrovskaya
Pradinių klasių mokytoja
12
Tatjana Šadianec
Pradinių klasių mokytoja
13
Renata Černiauskienė
Lietuvių kalbos mokytoja
14
Virginija Lažaunikienė
Lietuvių kalbos mokytoja
15
Rasa Grybauskienė
Lietuvių kalbos mokytoja
16
Edita Šukevič
Lietuvių kalbos mokytoja
17
Valerija Aržanova
Anglų kalbos mokytoja
18
Raisa Irina Šapiro
Anglų kalbos mokytoja
19
Tatjana Zaveriucha
Anglų kalbos mokytoja
20
Natalija Leškina
Dramos pagrindų mokytoja
21
Aleksandra Nebolsina
Muzikos mokytoja
22
Tomas Čižauskas
IKT inžinierius
23
Halina Kliukoit
Bibliotekininkė
24
Svetlana Gumeniuk
Psichologė
25
Irena Demčenko
Logopedė
26
Natalija Zamaro
Logopedė,spec.pedagogė
27
Larisa Seniut
Meninio ugdymo pedagogas
28
Svetlana Orlovič
Priešmokyklinio ugdymo pedagogas
29
Natalija Sabaitienė
Auklėtoja
30
Elvyra Chamzina
Auklėtoja
31
Alesia Atamalian
Auklėtoja
32
Tatjana Lamauskienė
Auklėtoja
33
Nelija Miškinytė
Auklėtoja
34
Leokadija Prokušenko
Auklėtoja
35
Jelena Žigel
Auklėtoja
36
Kristina Streckul
Priešmokyklinio ugdymo pedagogas
37
Ala Fazylova
Auklėtoja
38
Danutė Navickienė
Duomenų bazės specialistė
39
Galina Griniuk
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė,dietistė
40
Vera Konoplianik
Virėja
41
Kristina Golenkinienė
Virėja
42
Onutė Nedzveckaitė
Indų plovėja
43
Lucija Vysocka
Virėja
44
Jadvyga Kirkilienė
Sandėlininkė
45
Teresa Šliachtovič
Virėja
46
Nina Rybakova
Valytoja
47
Kristina Kovalevskaja
Valytoja
48
Marina Astapenkova
Valytoja
49
Leopolda Iljina
Skalbėja
50
Tatjana Unis
Auklėtojos padėjėja
51
Milana Andrejeva
Auklėtojos padėjėja
52
Svetlana Kačarovskaja
Auklėtojos padėjėja
53
Sabina Grablevska
Auklėtojos padėjėja
54
Irina Šavrova
Auklėtojos padėjėja
55
Šarūnas Čižauskas
Sargas
56
Victor Shadyanets
Sargas
57
Albinas Gaurys
Sargas
58
Rimas Gedvilas
Kiemsargis
59
Michail Iljin
elektrikas
60
Josif Krupičiovič
Pastatų priežiūros darbininkas