Pedagogų atestacijos komisija:

Eil. Nr.
Vardas , pavardė
Pareigos
1
Viktorija Čižauskienė
Pirmininkė
2
Edita Šukevič
Sekretorė
3
Ina Terez
narys
4
Svetlana Orlovič
narys
5
Tatjana Stankevič
narys

 

Vaiko gerovės komisija:

1
Tatjana Stankevič
pirmininkė
2
Galina Misiūnienė
sekretorė
3
Svetlana Gumeniuk
narys
4
Natalja Zamaro
narys
5
Galina Griniuk
narys

 

Metodinė taryba:

1
Ina Terez
pirmininkė
2
Renata Černiauskienė
sekretorė
3
Leokadija Prokušenko
narys
4
Ala Marenkova
narys
5
Valerija Aržanova
narys

 

Auditas/ darbo grupė:

1
Viktorija Čižauskienė
koordinatorė
2
Ala Marenkova
narys
3
Olga Jevtuchova
narys
4
Aleksandra Nebolsina
narys
5
Leokadija Prokušenko
narys
6
Natalija Sabaitienė
narys

 

Projektinė grupė “Dvikalbis ugdymas”

1
Ina Terez
koordinatorė
2
Edita Šukevič
narys
3
Leokadija Prokušenko
narys
4
Natalija Sabaitienė
narys
5
Jolanta Paškevič
narys
6
Alesia Atamalian
narys

 

Projektinė grupė “e Twinning:

1
Raisa Irina Šapiro
koordinatorė
2
Valerija Aržanova
narys
3
Tatjana Zaveriucha
narys

 

Viešųjų pirkimų komisija

1
Ina Terez
pirmininkė
2
Lidija Karaliūnienė
pirkimų organizatorė
3
Danutė Navickienė
sekretorė
4
Svetlana Orlovič
narys
5
Galina Griniuk
narys
6
Natalija Leškina
narys

 

Finansų kontrolė

1
Olga Jevtuchova
pirmininkė
2
Zalina Chucistova
sekretorė
3
Jelena Žigel
narys
4
Kristina Streckul
narys

 

Darželio-mokyklos taryba

1
Natalija Leškina
pirmininkė
2
Virginija Lažaunikienė
sekretorė
3
Viktorija Čižauskienė
narys
4
Renata Černiauskienė
narys
5
Kristina Streckul
narys
6
Irina Židovič
narys

 

Vaikų priėmimo ir komplektavimo komsija

1
Tatjana Stankevič
pirmininkė
2
Rasa Grybauskienė
sekretorė
3
Svetlana Orlovič
narys
4
Svetlana Gumeniuk
narys
5
Natalja Zamaro
narys

 

Dokumentų ekspertų komsija

1
Tatjana Stankevič
pirmininkė
2
Natalja Leškina
narys
3
Lidija Karaliūnienė
narys
4
Irina Stoliarenko
narys

 

Inventorizacijos komisija

1
Galina Griniuk
 
2
Tatjana Šadianec
 
3
Jelena Žigel
 
 

Darbo saugos ir sveikatos komisija, ginčų komisija

1
Galina Griniuk
 
2
Tatjana Šadianec
 
3
Alesia Atamalian
 
4
Ala Fazylova
 

 

Statinių apžiūros komisija

1
Jelena Žigel
 
2
Alesia Atamalian
 
3
Kristina Streckul
 
4
Nataliya Petrovskaya
 

 

Turto nurašymo komisija

1
Natalija Leškina
 
2
Galina Griniuk
 
3
Tatjana Šadianec
 

 

Integruotų ugdymo programų rengimo grupė

1
Ina Terez
koordinatorė
2
Zalina Chucistova
 
3
Jolanta Paškevič
 
4
Irina Stoliarenko
 
5
Galina Misiūnienė
 
6
Olga Jevtuchova
 
7
Tatjana Šadianec
 
8
Ala Marenkova
 
9
Nataliya Petrovskaya
 
10
Virginija Lažaunikienė
 
11
Edita Šukevič
 
12
Irina Židovič
 
 

Strateginio plano rengimo ir priežiūros grupė

1
Viktorija Čižauskienė
Direktorė
2
Natalija Leškina
Dramos pagrindų mokytoja
3
Edita Šukevič
Lietuvių kalbos mokytoja
4
Tatjana Stankevič
Direktorės pavaduotoja ugdymui
5
Ina Terez
Direktorės pavaduotoja ugdymui
6
Aleksandra Nebolsina
Muzikos mokytoja
7
Leokadija Prokušenko
Vyr.auklėtoja
8
Raisa Irina Šapiro
Anglų kalbos mokytoja